Za problémy s erekcí se stydět nemusíte, řešit je ovšem musíte

O problémech s erekcí se mužům velmi těžko mluví, někteří se stydí tak, že se k lékaři neodhodlají jít vůbec. Jak se dají tyto problémy řešit svépomocí?

Za problémy s erekcí se stydět nemusíte, řešit je ovšem musíte

Problémy s erekcí má řada mužů a většina z nich se o problémech stydí mluvit. Často je stud tak velký, že se pacienti neodhodlají svěřit ani svému lékaři nebo lékárníkovi, natož pak doma partnerce, manželce nebo někomu z přátel. Je to pochopitelné, jde o velmi citlivé téma, které by ale nemělo být úplným tabu. Pokud problémy přetrvávají delší dobu, může jít o vážný zdravotní problém, který musí řešit lékař. Kdy si ještě můžete pomoci sami a kdy už se bez lékařského dohledu neobejdete?

medical-tablets-pills-drug-161449

Krátkodobý nebo dlouhodobý problém?

Problém s erekcí se čas od času může projevit u každého muže, někdy může jít o jediné selhání, za které může únava, přemíra alkoholu, špatná strava nebo stres. V takovém případě se nic neděje, stačí si dopřát odpočinek a všechno se zase urovná. Někdy problémy přetrvávají delší dobu – ne však dobu delší než půl roku. Pokud jsou problémy častější, opět může jít o psychickou záležitost, přemíru alkoholu nebo nevhodného jídla, někdy je na vině stres ze zaměstnání nebo nespavost. Problémy s erekcí mohou způsobit také některé léky nebo kouření.

pexels-photo-4330308

Jestliže ale problém netrvá déle než půl roku, dá se řešit svépomocí. Pilulky na podporu erekce efektivně, rychle a hlavně diskrétně problém vyřeší a hlavně muž získá zpět znovu své ztracené sebevědomí. Lék jako je Cialis Nejlevnejsigenerika rychle pomůže, je bezpečný a hlavně volně dostupný. Pro krátkodobé řešení problémů s erekcí je vhodný, ovšem v případě, že problémy přetrvávají i nadále a už více než šest měsíců, je nutné navštívit lékaře a na nic nečekat.

Nebojte se, nejste v tom sami

Pokud se problémy s erekcí táhnout více než půl roku, mluvíme již o erektilní dysfunkci a tento problém se svépomocí vyřešit nedá. Pacienta musí vidět odborný lékař, který stanoví i adekvátní léčbu nebo terapii. Je těžké odhodlat se a k lékaři přijít, není však vůbec důvod. I když se dá pochopit, že pro pány je tohle téma nesmírně citlivé, je potřeba si uvědomit, že neřešené problémy mohou zapříčinit mnohem vážnější obtíže, které se projeví v budoucnu. Poruchy s erekcí navíc mohou poukazovat i na jiný zdravotní problém, který je nutné včas odhalit.

A nemějte strach, nejste v tom sami. Těmito obtížemi trpí velká řada mužů a to jak starších, tak i těch mladších. Tak hlavu vzhůru.