Co mužům a ženám přináší největší rozkoš

K největším životním rozkoším patří spousta situací a činností, někteří lidé nedají dopustit na gurmánský zážitek z vynikajícího pokrmu, jiní milují jízdu na lyžích, někomu vyhovuje splouvání divokých peřejí v uzavřeném kajaku se šprickou, a někdo vyhledává rozkoš v cukrárně nad šálkem ovocného čaje s dortíkem z celozrnné mouky. Přece jen se však nic nevyrovná prožitku sexu.

hezká dívka

Sex je energetická záležitost, a uvědomíme-li si, že zejména blízkost živého milujícího partnera nás nabíjí pozitivitou a láskou, zjistíte, že toto nelze ničím vynahradit, ani kdybyste se snažili o uspokojení masturbací. Masturbační techniky mohou být až do nebe povznášející, ale stále tu chybí ona či on. Protějšek, kterého obšťastníme svou přítomností a také svým vyvrcholením.

Většina žen velice pozitivně reaguje na mužský vrchol, vnímají jej jako zázrak přírody a svobodného Ducha, Boha, Stvořitele či jak to nazvat, a výstřik mužského semene vnímají jako dar, jako něco, co jim muž věnuje ze sebe sama pro vytvoření zárodku pro nový život. Velmi rády ejakulaci pozorují, naplňuje je to pocitem sounáležitosti a štěstí a mnohým z nich vyhovuje i orální sex s výstřikem na jazyk či na tvář. K nejsilnějším emocím však dochází zejména ve chvíli, kdy muž vyplní svým semenem pochvu, co nejhlouběji, s výrazem neuvěřitelné blaženosti.

smyslná žena

Když to přestane fungovat

Toto vše se zdá přirozené a samozřejmé. Popisovat sex jako kontakt mezi mužem a ženou lze v mnoha obrazech, ale to je možné pouze ve chvíli, dokud se dostavuje erekce. Jestliže začne selhávat, je zle. Ze vztahu se vytrácí jeho pravý smysl, partneři jsou pak spíše přátelé, než milenci, a psychické problémy tohoto rázu je někdy dovedou až do ordinace psychologa, anebo v tom horším případě – k rozvodovému soudu.

Nenechávejte nic náhodě a řešte ztrátu erekce okamžitě. Většinou za tím stojí mizerná strava bez živin, s alkoholem, bílou moukou, rafinovaným cukrem, masem a uzeninami. A spolu s tím i mnoho stresových situací, které blokují tvorbu testosteronu. Ovšem nežli orientaci na Sildenafil prodej vám doporučujeme zaměřit pozornost na protistresové byliny na podporu testosteronu bez vedlejších účinků, kam patří Maca peruánská, Ženšen nebo Kotvičník zemní či Shatavari.