Dost místa pro všechny


Bydlet v rodinném domě je snem spousty mladých rodin. Mladí lidé hledají jistotu bydlení, a nechtějí být odkázáni na nájem, který může být celkem dost problematický. Majitelé bytů si velice pečlivě vybírají koho si do bytu pustí, a často odmítají rodiny s malými dětmi. Po jejich předchozích zkušenostech se často opravdu není čemu divit, nicméně pokud si v takovém případě někdo vybírá mezi nájmem a bydlením v osobním vlastnictvím, jasně vede právě to. Můžete si doma dělat co chcete, zatímco u nájmu jste omezení tím, co vám povolí majitel. Takže pokud budete muset vzít byt, který vám nevyhovuje dispozičně, nemůžete si byt upravit podle svých potřeb, a často si nemůžete ani vymalovat bez souhlasu.

klíč k domu

Velká část mladých lidí si kupuje stavební pozemky. I když jsou dnes celkem drahé a nedostupné, vyplatí se třeba pár let počkat a pozemek si pořídit. Při výběru pozemku musíte dbát na to, aby na něm nebyly exekuce, aby se na něm dalo stavět a ideální je aby už byl zasíťovaný.

Pak už jen stačí si vybrat dům
Mnoho lidí se vrhá po hlavě do stavby domu svépomocí, a to i když o stavbě neví vůbec nic. Výsledky jsou pak často problémy, které si lidé způsobili sami neodbornými pracemi. Proto je vždycky lepší si nechat dům postavit třeba na klíč. U nás najdete spoustu typových projektů, které stavíme ve dvou provedeních – jako dřevostavby i jako zděné domy z porobetonu.

stavba bungalovu

Velice populárním domem z naší nabídky je bungalov 4+kk, který můžete mít v několik variantách a v několika rozměrech. Je to ideální dispozice pro rodiny s dětmi, kde bude mít každý dostatek soukromí. Naše domy jsou dodávány připravené k nastěhování, a před dokončením si jen musíte sehnat kuchyňskou linku.

Nestavíme jen domy, ale pomáháme lidem budovat domovy. Děláme maximum pro to, abyste měli svůj vysněný dům připravený v termínu.