Hypotéka jednodušeji


A s každou ušetřenou korunou máme radost, protože si pak budeme moci koupit něco navíc. Něco, co není takový ten standard. Například dražší a kvalitnější salám na chleba. Na tomto světě je to nastavené tak, aby ti, co mají miliony měli další. Takže jsou to oni, kteří nám například pronajímají bydlení, dodávají energie a tak podobně. A nás už nebaví jim platit, tak se rozhodneme pro koupi vlastního domu. Ne z úspor, psal jsem, jak je to nastaveno. Vy si nemůžete na dům uspořit, ne z platů, které zde máme. Takže si musíme půjčit, a to zase od toho, kdo na to má. Tedy další milionář. A aby on náhodou neumřel haldy, tak vám za to půjčení napočítá nehorázné peníze navíc. U nás není pro jistotu dána žádná cifra, aby nepadaly podobná slova jako lichva.

spousta peněz

Nuže, musíme si na dům půjčit, což se zove hypotéka, a my musíme nejprve dokázat, že na ni máme. Tedy na její splácení, že ano. Což se ovšem každému nepovede. To, že by nesehnal žádané potvrzení, to mu v účtárně, nebo zaměstnavatel v poklidu vystaví, ale ten, kdo půjčuje, ergo kladívko poskytuje hypotéku to nemusí se vším všudy schválit. A nemusí to nijak odůvodnit, protože nemáme zákon, že by vám někdo půjčit musel. Ovšem většinou to odůvodní právě tím dokladem o příjmu. Je příliš malý na to, abyste mohli bydlet ve vlastním. Takže jste skončili a budete dál platit nájemné.

bankovky

I přesto všechno, že vám někde řekli, jak málo máte peněz na splátky však jedno řešení existuje. Je drobátko jednodušší než tahanice v bankách, odkud vás již vyprovodili. To, o čem je řeč se zove americká hypotéka bez doložení příjmu. A pokud o ni požádáte tam, kde se to také dělá, máte vystaráno. A dělají to jen a pouze tam, kde je na ně odkaz, stejný jako ten, který je zde v článku jen o něco výše. Takže si na ten odkaz klikněte a zbytek se dozvíte přímo tam, kam budete přesměrováni.