Kde využít tenisovou omotávku

Tenisová raketa – přizpůsobit si tenisovou raketu tak, aby byl úchop pevný a jistý pro všechny typy úderů, je základ, s nímž vstupujete do každého tréninku, rekreační hry i turnajového klání. Omotávka pro madlo rakety je navíc levná, takže se nejedná o žádnou závratnou investici, přitom vám může poskytnout za malé peníze „mnoho muziky“.

tenisová raketa a míče

Badmintonová raketa – co platí pro tenis, vztahuje se i na badminton. Badmintonové rakety sice e nevydávají tak razantní údery, nicméně na úchopu rovněž záleží. Musí být pohodlný a umožňovat přesně vedené pohyby.

Zahradnické náčiní – svalnatí rolníci, vyobrazovaní na dobových historických obrazech, mívali mozolnaté dlaně se ztvrdlou kůží, protože dlouhé hodiny museli dřít s dřevěnými násadami motyk, rýčů, srpů, cepů a dalších nástrojů. Pracujete-li často na zahradě, může se vám tenisová omotávka hodit i tam, kde byste jí obyčejně vůbec nevyužili. Proč se dřít, jako soumar, když si můžete práci usnadnit. Omotávku můžete využít i u zahradních sekaček, křovinořezů, plotových nůžek, pil a podobných strojů, pokud vám nevyhovují jejich rukojeti.

antukový kurt

Kladivo, šroubovák, ruční pilka – a další ruční nářadí. Tam se tenisová omotávka perfektně hodí. Nebude vám nářadí prokluzovat v ruce, nebude vám vadit, když se při práci budete více potit, nářadí nebude padat z rukou a nebudou se vám na dlaních vytvářet mozoly. Ruční nářadí má výhodu v tom, že s ním máte větší cit, než s nářadím elektrickým, a díky omotávce se vám to ještě více potvrdí.

Kola, elektrokola, koloběžky, kočárky, ruční dvoukoláky, zahradní kolečka – veškeré dopravní prostředky tohoto typu můžete opatřit omotávkou, aby se vám s nimi lépe cestovalo a pracovalo. Omotávka bude plnit i zde stejnou funkci, jako ve všech předchozích případech. A možná, že přispěje i k bezpečnější jízdě s minimálním rizikem nebezpečných úrazů.