Kousky, které by neměli chybět v šatníku žádné ženy

Šatník každé ženy je zkrátka jedinečný. Nedá se dopředu nadiktovat, co byste přesně v něm měla mít. Je totiž rozdíl, pokud jste například žena v domácnosti pečující o děti, z manažerka úspěšné firmy, nebo volnomyšlenkářská umělkyně na volné noze. Každá taková žena bude potřebovat úplně jiný typ šatníku, bude mít jinou skladbu, a žena ho bude využívat k úplně jiným příležitostem. Rovněž rozpočet každé ženy, který může minout na oblečení, je jiný, AI od toho se odvíjí to, co najdeme ve vaší skříni. Přesto ale existují určité typy kousků, které by měla mít v šatníku téměř každá žena. jde o základní kousky, s pomocí kterých vykouzlíte outfit za každých příležitostí. Pojďme se podívat, které oblečení to je.

Obyčejná trička

Trička bez potisku vás zachrání za jakékoliv příležitosti. Jedná se o snad nejvíce univerzální kousek, který bude vypadat dobře prakticky ke všemu. Ať už k džínům, kalhotám, sukni nebo volnočasovým šortkám.

trička

Černé šaty

IV případě žen nejste ten typ, který rád nosí šaty, každá žena by měla mít v šatníku alespoň 1 malé černé šaty. Mohou vás zachránit při mnoha situacích, kdy budete potřebovat slušné oblečení a reprezentativní vzhled. Černé šaty se nám víc hodí všude, od společenské večeře až po pohřeb.

džíny

Obyčejné džíny

Džínovina je jedním z nejoblíbenějších materiálů dnešní doby. Dnes najdete jen málo žen, které by neměly v šatníku žádné džíny. To se také džíny vyrábí v mnoha různých střizích, velikostech a barvách. Najít dokonale padnoucí džíny je někdy celkem umění, ale vy to jistě zvládnete. Najděte si dokonalé džíny, které vám budou perfektně sedět a doplňte jimi svůj šatník.

Bílá košile

Bílá košile by neměl být základ pouze pro šatník mužů, ale i žen. Bílá košile působí decentně, společensky, ale pokud si k ní oblečete například džíny a tenisky, snadno se promění ve volnočasový oděv.