Prodloužená koupací sezóna


Červenec a srpen nejsou ani zdaleka jediné měsíce, kdy je možné se koupat s tím největším luxusem a pocitem spokojenosti. I když se jedná o prázdninové měsíce, zahradní bazénové nádrže je nutné napustit už koncem května, kdy je počasí čím dál tím teplejší. Čekat však celý měsíc na nástup těch nejvyšších teplot nemusíte, protože vám sluníčko může pomoci docílit teplejší vody – hned po napuštění vašeho bazénu.
Jak? Díky solární plachtě na bazén techneco.eu velmi snadno a během krátké chvíle dosáhnete ideální teploty vaší vody, která bude odpovídat t pohodovému koupání.míč v bazénu

Začněte se koupat už začátkem léta

Prodloužit si vaši koupací sezónu můžete nesmírně jednoduše. Řada příslušenství k bazénu vám ji pomůže vyčistit a přivést do dokonalého stavu, ale i tak nezbytný sortiment, jakým je solární plachta vám přinese obdivuhodné výsledky. Stačí ji položit na vaši vodní hladinu a nechat dělat svou práci. Funguje na principu solárního ohřevu, kdy zachytí veškeré teplo ze slunečních paprsků a situuje ho do vody.
Díky tomuto procesu si můžete i na konci letní sezóny (tedy v září) dopřát koupání s příjemnou teplotou, která bude mít optimální podmínky k tomu, abyste v ní setrvali.kachničky v bazénu

Zčásti vám bazén i zakryje

Není na škodu myslet i na to, že vám do vašeho bazénu může kdykoliv padnout nějaká špína nebo otravný hmyz. Abyste tomu předešli a nemuseli s vaší síťkou lovit veškeré nečistoty ručně, poslouží vám solární plachta částečně i jako krycí. Tuto skutečnost jistě oceníte před každým vstupem do vašeho bazénu, který bude i díky ní chráněný před hrubou špínou.
Užijte si léto v plném proudu díky tomu, že budete mít po ruce chytré příslušenství k vašemu bazénu, který vám ho pomůže ohřívat i v době, kdy ho budou ostatní kolem vás už skládat do sklepa.Nenechte se připravit o možnost, mít ho na vaší zahradě do poslední možné chvíle i díky tomu, že máte účelovou plachtu.