Výlet plný vzrušení

V letních dnech jste velmi často podnikali nejrůznější výlety a účastnili se celé řady kulturních akcí. Začal nehezký a nepříjemný podzim a vám chybí možnost, něco podniknout a pobavit se s přáteli nebo rodinou. Už jste slyšeli o napínavém prostředí escape games Praha? Možná je znáte spíše pod označením únikové hry a možná je to dokonce poprvé, co o nich slyšíte.

dřevěný labyrint

Co je úniková hra

Úniková hra je napínavý způsob, jak si ověřit své schopnosti při hledání správného klíče, nebo správné číselné kombinace k zámku. Uvnitř zamčené místnosti bude na váš tým čekat celá řada úkolů, které bude třeba vyřešit. Postupně budete nacházet indicie a nápovědy. Ty vás přivedou až k otevření dveří u místnosti a umožní vám vyjít na svobodu. ´

Kdo je vítán

Únikové hry jsou populární všude po světě, protože i dospělí si rádi hrají a rádi stráví čas při luštění rébusů a hádanek. Únikové hry jsou navíc skvělým způsobem, jak posílit vztahy v pracovním kolektivu. Teambuildingové akce, kde nepřipravíte pro své zaměstnance žádnou zábavu, se velmi rychle minou účinkem. Buďte si jistí, že na napínavé chvíle uvnitř zamčené místnosti budou dlouho vzpomínat a jistě jim i utkví v paměti, na koho z týmu se mohou obrátit ve chvíli, kdy potřebují pomoc.

portrét obličeje

Vyzkoušet si, za jak dlouho dokážete odpovědět na náročné hádanky, můžete i s partou přátel, nebo vaší rodinou. Důležité je jen to, abyste toužili po zábavě a měli chuť na chvíli potrápit rozum a soustředění.

Prohlédněte si, kde všude jsou pro vás připraveny místnosti, ve kterých byste nechtěli zůstat zavření. Bude to právě váš tým, který najde správný klíč v rekordním čase? A jaký typ hádanek bude pro vás nejnáročnější na rozluštění? Který člen týmu má na luštění rébusů největší talent a kdo naopak nezvládnul napětí a nepodařilo se mu najít žádnou ze správných odpovědí?