Proč právě rozkládací pohovku

Při zařizování nového bytu můžete mít jeden problém. Jaký do něj pořídit nábytek. Výhodu mají majitelé větších pokojů. Ti se mohou rozhodnout mezi několika variantami. Pokud ale máme prostor omezený, musíme se podle toho také zařídit. Jednou z místností, kterou budeme zabydlovat, je obývací pokoj.

  • Je to místnost v našem bytě docela důležitá, protože v ní budeme trávit po práci dost času a určitě sem budeme zvát i návštěvy.
  • A ty si budou chtít určitě na něco sednout.

příjemné sezení

Co tedy do pokoje pořídit? Masivní sedací soupravu nebo subtilní pohovku?? Hodně záleží na tom, co se právě vám líbí a možná i na tom, co je právě nyní moderní. Ale určitě byste měli klást důraz i na to, co je pro vás tím nejpraktičtějším. Pokud u vás budou chtít návštěvy nejen sedět, ale také občas přespat, pak by mohla být tou nejlepší volbou levná rozkládací pohovka s úložným prostorem. Je konstruována tak, že se na ní dá opravdu dobře vyspat. Dokonce není problém ji používat nejen pro občasné, ale i pro každodenní spaní. Její další výhodou je i to, že nezabírá mnoho místa.

Méně je někdy více

Pokud si ze svého ranného dětství pamatujete každodenní pracné rozkládání gauče u babičky na prázdninách, možná jste tuto variantu už zamítli. Není ale potřeba se ukvapovat. Dnešní výrobci nabízejí daleko snazší manipulaci.

  • Během několika pohybů snadno z pohovky uděláte lůžko a naopak.
  • Další vítanou výhodou je i to, že tento kus nábytku disponuje úložným prostorem.
    • A ten je vítaný jak v malém, tak i ve velkém bytě.

světlá sedačka

Pro koho ale bude rozkládací pohovka tím pravým, jsou určitě obyvatelé garsonek. Ti totiž doslova bojují o každé místečko. A rozhodně by si nemohli pořídit sedací soupravu i postel zároveň. Pak by to v jejich bytečku vypadalo jako v miniaturní prodejně nábytku nebo nějakém příručním skladu.