Bohatý výběr takových pomocníků je na https://www.kuchynedusek.cz/spotrebice-a-drezy/vestavene-spotrebice/ dostatek

Již při plánování kuchyně by si každá hospodyňka měl udělat seznam, co všechno by chtěla zde mít prakticky po ruce, co využije a jaké místo danému spotřebiči bude náležet. Výrobci kuchyňských potřeb a různých přístrojů, včetně trouby, sporáku, mikrovlnné trouby, odsavačů, ale také kuchyňských dřezů a baterií vsadili na budoucnost vestavěných produktů. A to byl velký pokrok a vynález. Taková metoda oslovila řadu spotřebitelů. Vše se ukryje v rovině kuchyňských linek a skříněk, vytvoří to jednotný celek a velmi příjemný design na pohled.
kuchyň s ostrůvkem.jpg
Vestavěné trouby – jsou elegantním řešením, splývají s celou kuchyní a umístit je lze do jakékoliv výšky, kterou si sami stanovíme.
1. Klasické trouby – fungují jako samostatný celek a jdou pak skutečně umístit kamkoliv.
2. Kombinované trouby – jsou také jako samostatný produkt, ale jsou vybaveny ovládacím programem pro varnou desku. Tudíž je lze umístit pod sebe.
Vestavěné myčky – dnes již neplatí, že je to pouhý rozmar a přepych, naopak je to úspora vody, času i ekologie. Tyto myčky jsou již i se sušícím programem, uzpůsobené k zabudování do linky.
Vestavěné pračky– není pochyb, že tento produkt oceníme, když v koupelně máme málo místa. Její výhoda je nenápadnost, jelikož ji lze schovat i za dvířka, ovšem pořizovací cena může být vyšší.
Vestavěná lednička – tak bez lednice v kuchyni bychom se neobešli, ta je zkrátka nepostradatelnou součástí. Existuje příliš mnoho parametrů podle čeho nakupovat a v jakém barevném rozlišení. Ovšem zabudovaná v lince nebo volných prostorech je skutečný skvost.
poličky v kuchyni.jpg
Vestavěné mikrovlnné trouby – jsou zabudovány přímo do kuchyňské linky a to skutečně vypadá ve sladěné kuchyni moc pěkně.
Vestavěný odsavač – již nikdy zápach z omastku nebo celkově pára v kuchyni. Dokonale praktický a výsuvný odsavač je schová do skříňky. Má to svoji výhodu, již nebudete mít boule na hlavě, když se nakloníte nad plotýnku, kde by překážela běžná digestoř.
Bohatý výběr dalších důležitých pomocníků na udělá z naší kuchyně dokonalou místnost. Spoustu věcí nám skutečně ušetří čas a ten je v dnešní době poměrně dost vzácný. Díky tomu můžeme strávit s rodinou více krásných chvilek.