Auto z půjčovny a levně?

Dnes už je autopůjčoven daleko více než bývalo dříve a tak, díky konkurenci šly i ceny za zapůjčení automobilu strmě dolů. Na rozdíl od minulosti se změnil i vozový park nabízených vozidel. Také dneska už těžko narazíte na letité ojetiny, které tak, tak, držely pohromadě a člověk, který si takové auto půjčil, si nemohl být nikdy úplně jistý, jestli vůbec dojede do cíle.

Na cesty půjčeným vozem

V současné době, by si zřejmě žádná autopůjčovna nedovolila půjčovat auta přestárlá, s vysokým nájezdem kilometrů, která mají zanedbaný technický stav. Jednak by se na trhu taková autopůjčovna asi dlouho neohřála a jednak by riskovala různé, možná i soudní, spory s nespokojenými zákazníky.

Levná autopůjčovna v Praze https://autopujcovna-milan.cz/ nemá sice zcela nové vozy, ostatně to ani možné v případě, že vůz jde z ruky do ruky, ale disponuje poměrně moderním vozovým parkem. Jedná se především o vozy České výroby, ale nechybí ani luxusní osobní dodávky FORD minibusy 8+1.

Můžete si zde zapůjčit osobní automobil v mnoha provedeních a typových řadách. Od krátké Fabie po Superb kombi. Všechny vozy se půjčují za podobných podmínek. Půjčovné se liší pouze cenou, která zohledňuje pořizovací cenu vozu. V oněch podmínkách například naleznete to, že v ceně půjčovného je například neomezený počet najetých kilometrů. Vozy smí řídit neomezený počet řidičů. Samozřejmostí je zákonné pojištění i havarijní pojištění s pouze 5% spoluúčastí.

Hurá do dálek

V půjčovném je rovněž zahrnutá dálniční známka pro dálnice v České republice. Vozy jsou vybaveny pneumatikami pro aktuální sezonu. V ceně je také zapůjčení autosedačky, nebo podsedáků pro větší děti. Ani na sněhové řetězy autopůjčovna nezapomněla.

Pro zabezpečení automobilu jsou vozidla chráněna imobilizérem a zamykáním řadicí páky. A nemusíte se bát, že po zapůjčení vozu budete odjíždět s autem, které bude připomínat nějaký billboard. Automobily nejsou polepeny reklamami.