Díky výbojkám vzpomínáte na romantické procházky

Víte o tom, že sodíková výbojka 250w je hlavní součástí Vašich romantických vzpomínek? Taková přízemní věc, viďte? Vy o lásce a romantických procházkách a někdo si dovolí mluvit o zážehu plynu. Tak nesouvisející záležitosti.

Ale přece jen!
Vzpomeňte si na ty vlahé teplé večery, kdy jste byli zamilovaní a procházeli jste se šeřícím se městem se svou vyvolenou! A pořád jste v duchu popoháněli slunce, aby už konečně zapadlo.

  • V tu chvíli se rozsvěcely lampy pouličního osvětlení.
  • Na tu chvíli jste čekali celý dlouhý čas.
  • Konečně se osmělíte a za svitu právě sodíkových výbojek 250w políbíte rty své dívky! Poprvé!

osvětlená kašna

Není to snad pravda? Za denního světla jste tolik troufalosti a odvahy neměli!
Příjemné osvětlení romantických zákoutí výbojkami 250w Vás samozřejmě v danou chvíli rozhodně nezajímaly. Ale s odstupem času musíte přiznat, že Vám jejich světlo tenkrát odvahu dodalo! Takové světlo bylo doopravdy součástí Vašeho romantického rande se svou milovanou dívkou! I když jste jej nevnímali. Proč taky, když jste zažívali neuvěřitelně silný emotivní prožitek při tak těsném sblížení s milovanou bytostí.

telefonní budka

Možná byste měli svou, nyní už manželku, vzít na procházku nočním městem a za svitu výbojek 250w opět prožívat to, co před mnoha lety. Zdá se Vám to přitažené za vlasy? Kdepak! Kdy jste naposledy procházeli městem beze spěchu za nákupy? Nebo z práce domů? Kdy jste se procházeli jen tak, bez cíle? To už bude hodně dlouho, viďte? Možná, že budete opět prožívat něco podobného, jako tenkrát poprvé.

Vraťte se do bezstarostných let svého mládí. Vezměte sebevědomě za ruku svou milovanou manželku a projděte místa, která byla pro Vás tenkrát tak romantická. Vzpomeňte si na to, jak Vám bušilo srdce, když se ty zatracené výbojky 250w v pouličních lampách začaly rozsvěcovat. Blikaly, připravovaly se na svůj noční čas a během chvilky se proměnily v příjemné světlo, které dodalo prostoru romantický nádech. To byla tenkrát atmosféra, viďte? Nebojte se a jděte do toho znovu!