Někdy se nedají zachránit


Je potřeba se starat o zuby velmi důkladně, protože neexistuje jiný způsob jak snížit riziko vzniku zubního kazu. Právě zubní kazy dokážou zuby zcela zničit. Většinou kaz nebolí, a až začne zub bolet, je to první indikátor toho, že je něco špatně. Jakmile zanedbáte i ošetření, bude vytržení velice bolestivé, a navíc s sebou tato situace nese ještě čištění kanálků, které nejspíš ucítíte i přes použití analgetik. Péči o zuby není radno podceňovat, protože jinak zažijete spoustu zbytečných a bolestivých zákroků jen proto, aby se kazy nešířily dál.

zubní implantát

Pokud zanedbáte čištění zubů, rozvinou se u vás zubní kazy, které se léčí jedině vrtáním a nebo vytržením. Následně je potřeba vyřešit otázku náhradních zubů, protože bez zubů nebudete moct normálně jíst. Záleží samozřejmě na tom kolik zubů a kde vám bude chybět. Bez jedné stoličky se ještě obejdete, ale pokud půjde o větší počet zubů, jen těžko budete jíst normální jídla.

Nechali jste špatný stav svých zubů dojít tak daleko že vás čeká trhání zubů? Nechcete jíst do konce svého života kaše? Pak vás určitě zajímají implantáty. Není to nic levného. Zajímá vás jaká je za zubní implantáty v Praze cena? Jeden náhradní zub stojí od 17 tisíc korun, ale přesnou cenu za kompletní zákrok vám sdělí váš zubní lékař až po prohlídce. Jde o velice individuální zákrok, který spočívá v tom, že se do čelisti navrtá šroub, který bude držet nový umělý zub. Je potřeba spočítat materiál, výrobu zubu a samozřejmě i usazení.

bílé zuby

Abyste se vyhnuli podobné situaci, měli byste se i svoje aby starat. Je to levnější. Kartáček, mezizubní kartáček a vhodná pasta stojí opravdu méně než nové zuby. Začněte s pěší o svoje zuby tím, že si zajdete na dentální hygienu, kde vaše zuby vyčistí od všech nečistot. Dokonce vás zde naučí správnou techniku čištění. A to stojí za to.