Účinky chlorelly na lidský organismus

Jednobuněčná řasa neboli chlorella se vyskytuje napříč celým světem ve sladkovodních vodách. Jedná se o moderní doplněk stravy, který pomáhá při spalování tuků, detoxikaci a dodává tělu energii. Nyní si však představíme detailněji, jak tato látka funguje.

řasa na talíři na kousky

  1. Dodá tělu energii

Únava je stav, který vzniká v důsledku nahromadění odpadů (toxinů) metabolismu v krvi a svalech. Je způsobena zátěží a to jak fyzickou, tak také psychickou. Abychom se jí zbavili, musíme regenerovat, tedy odpočívat . A tady právě může tento zelený doplněk stravy pomoct – obsahuje totiž látku, která pomáhá regenerovat velmi rychle a navíc toxiny z těla vyplaví. Organismus tak může mnohem rychleji začít znovu fungovat.

  1. Pomůže zhubnout

Je hned několik faktorů, které pomáhají připravit tělo na proces hubnutí, samotný proces už ale záleží na člověku samotném. Kromě toho, že dodá energii potřebnou například pro cvičení, také podporuje metabolismus.

  1. Pomůže zachovat mladistvý vzhled

Jak již bylo uvedeno výše, pomáhá buňkám se regenerovat, čímž přispívá ke dlouhodobějšímu udržení mladé a vitální pleti.

  1. Detoxikuje organismus

Jako taková podporuje činnost trávicího systému a střev, příznivě působí také na činnost jater.

  1. Podporuje imunitu

Jako zdroj antioxidantů podporuje imunitní systém člověka.
Chlorella bio Naklíčeno se prodává ve formě prášku či tablet.

mořská řasa

  • Prášek se jednoduše rozmíchá ve vodě, ovocné či zeleninové šťávě nebo se s ní mohou dochutit jogurty, kaše, koktejly či další studené potraviny. Kvůli oxidaci by prášek neměl přijít do kontaktu s kovy.
  • Tablety se prodávají buď ve formě samotné chlorelly nebo v kombinaci se spirulinou. Tyto dvě látky se k sobě skvěle hodí, obsahují velké množství významných látek. Chlorella dodá energii, podporuje imunitu a spirulina dodá tělu bílkoviny.

Jak prášek, tak tablety jsou typické svou sytě zelenou barvou, což je vlastně barva přírody. A přesně od ní přichází pomoc úlevy.