Kde sehnat nejvýhodnější hypotéku?

Tak přesně tuhle větu už nebudete muset řešit. Zkušení makléři ze společnosti GEPARD FINANCE ji totiž vyřeší za vás. Kromě nalezení nejvýhodnějších podmínek týkajících se hypoték vám totiž najdou to nejlepší řešení také v oblasti jejího refinancování, její americké odnože, ale také v pojištění, stavebních spoření či spotřebitelských úvěrech. A to napříč všemi bankami. Jejich velkou výhodou totiž je to, že jsou absolutně nestranní – slouží výhradně svým zákazníkům nikoli některým bankám.

cheetah-2859581_960_720

Protože se dnes již společnost GEPARD FINANCE řadí k největším firmám řešící sjednání těch nejvýhodnějších hypoték, můžete se na ně plně spolehnout. Po celou dobu procesu vám bude pomáhat zkušený makléř, který se v dané problematice již nějaký ten pátek pohybuje a skvěle se orientuje. To vám zaručí získání té nejvýhodnější úrokové sazby na trhu a díky dlouholetému působení na trhu neodpadá ani možnost vyjednání mnohem lepších podmínek, než byste jinak mohli sami dosáhnout.

Zkrátka a dobře se jedná o největší hypotečně-makléřskou firmu v České republice, která je certifikovaná u všech hypotečních bank, se kterými se na českém trhu můžeme setkat. Založena byla již v roce 2002 jako společnost s ručením omezeným, na akciovou společnost se transformovala v roce 2006. Do této doby se věnuje výhradně hypotékám, teprve v roce 2008 se rozšiřuje a v roce 2009 již nabízí také úvěrové a pojišťovací produkty prostřednictvím svých frančízových poboček. A jak již bylo výše řečeno, dnes patří k největším firmám svého oboru.

business-861325_960_720

Proč je tak oblíbená aneb jaké jsou výhody spolupráce s nimi?

  1. Ušetříte si obchůzky – na jednom místě získáte přehled o nabídce všech hypoték od všech bank.
  2. Sami si zvolíte dobu schůzky (ta ani nemusí vycházet z otevírací doby bank).
  3. Sami si zvolíte místo schůzky, podle toho, co vám vyhovuje. S makléřem se tak můžete setkat u vás doma, v místě zaměstnání či v jeho kanceláři.
  4. Rychlost vyřízení – stačí jedna informační schůzka s makléřem a posléze druhá, na níž již může dojít k podpisu smlouvy.
  5. Urychlení celého procesu.