Umíte nosit šaty bez ramínek? Kterým chybám se musíte vyhnout a jak šaty vynést a vypadat dokonale?

Nebojíte se ukázat kousek kůže a zaujaly vás krásné šaty bez ramínek? Chtěla byste si je pořídit, ale váháte? Naučíme vás, jak je nosit bez obav a pohodlně.

Umíte nosit šaty bez ramínek? Kterým chybám se musíte vyhnout a jak šaty vynést a vypadat dokonale?

Šaty bez ramínek jsou bezpochyby krásné, působí sexy dojmem, mohou být elegantní i lehce provokativní. Nosit se dají do společnosti, ale i do města či do práce, záleží jen na tom, jaké si vyberete. Řada žen se je ale obléknout bojí. Proč? Ramínka totiž zajišťují, že se šaty nehnou, žena si pak nemusí logicky hlídat dekolt a to, zda něco nevykoukne, aniž by chtěla. No a právě rafinované šaty, kterým ramínka chybí, umí být trošku nezbedné. Pokud ale víte, jak je nosit, žádné nehody se obávat nemusíte.

šaty bez ramínek

Pojistěte se předem

Šaty bez ramínek nosí obvykle mladší ženy, ale i ty starší se jich rozhodně nemusí obávat. Například v létě jde o pohodlný kousek v šatníku, čím více kůže je odhaleno, tím lépe, že? Jenže tyhle šaty se prostě musí umět nosit, pokud uděláte chybu, nebudou pro vás šaty přínosem, budou nepohodlné a místo toho, abyste si užívala, jak vám to sluší, se budete neustále kontrolovat, šaty budete spravovat a potahovat, aby nepadaly a to jistě není příjemné. Nehledě na to, že to ani moc dobře nevypadá. Proto je nutné se předem pojistit. Když budete připravená a šaty si dobře vyberete, nebudou padat a ani se nebudete muset obávat nějaké té nepříjemné nehody.

Už při výběru šatů se poohlédněte po takových, které mají pevný základ v oblasti dekoltu, nejlepší jsou takové, které mají pevný korzet, který dekolt a jeho obsah lépe udrží. Službu udělá i dobrá podprsenka, která by měla být zásadně bez ramínek. Vykukující ramínka od podprsenky v šatech bez ramínek, to je ta nejhorší kombinace, a takové chyby se snažte opravdu vyvarovat. V neposlední řadě si šaty několikrát vyzkoušejte, můžete v nich udělat i několik přirozených pohybů na zkoušku. Při výběru se zaměřte i na správnou velikost, dobře ušité šaty ve velikosti, která vám padne, by měly držet jako přibité.

odhalte dekolt

Zásady při nošení

Šaty musí držet na místě, to už víme, ale během nošení se snažte vyvarovat i jiným chybám. Je třeba uvědomit si, že tyto šaty skutečně odhalují hodně, jsou vidět ramena, šíje, část zad i dekolt. Šaty bez ramínek zkrátka nezakryjí příliš nedokonalostí. A další chyba? Nikdy, ale opravdu nikdy se v šatech bez ramínek nesmíte hrbit. Chcete přece ukázat dokonalá záda a ne hrb.

Když se navíc budete rovnat, šaty budou lépe držet na svém místě.