Zařízení pro kontrolu našich dětí

Když jde o naše děti, chceme mít naprostou jistotu, že jsou v pořádku. Mít tak pod kontrolou jejich pohyb je důležité. Pokud dítě začneme pouštět do školy samotné, narůstá s tím strach o jejich bezpečnost. Děti nemůžeme hlídat do nekonečna a osamostatnit se musí, když ještě ale nejsou úplně dospělé, vědět, že přišli bezpečně na místo, kam měli a nikde se netoulají, je jistota. V dnešní době to už není ale žádný problém a tak se nemusíte bát. Svým dětem pořiďte zařízení určené pro kontrolu pohybu dětí. A nemusíte jim hned kupovat mobilní telefon, možností je víc, můžete si vybrat takové, které bude vám nejlépe vyhovovat.
chlapec u plotu
·         Chytré dětské hodinky: velmi dobrý způsob kontroly dětí. Hodinky jsou pro děti také důležité, budou vědět kolik je hodin, takže se ani neopozdí a vy navíc budete vědět, kde se právě nacházejí. V hodinkách je totiž nainstalované GPS zařízení.
·         Malý lokátor jako přívěsek na klíče: také velmi chytré řešení sledování pohybu. Jde o přívěsek na klíče se zabudovaným GPS lokátorem. Jen nesmí dítě ztratit nebo zapomenout někde klíče. Navíc přívěsky se vyrábí v mnoha provedeních, můžete dětem tak vybrat nějaké barevné, tak aby se jim přívěsek také i líbil.
školák na silnici
·         Malé sledovací zařízení: jde o malou krabičku, na které je i tlačítko sos. Zařízení funguje po vložení  GSM SIM karty. Na simkartu pak jednoduše zavoláte a přístroj vám zašle zpět sms s údaji, kde se právě nachází. V případě nouze lze zmáčknout tlačítko sos a přivoláte si tak pomoc. Což se pro děti také velmi hodí. Zařízení se dá dat kamkoliv, do kapsy nebo třeba do batohu.
·         Sledování pomocí mobilního telefonu: pokud už dítě má svůj vlastní mobilní telefon, můžete ho jednoduše sledovat pomocí aplikace přes něj.
·         Alarm pro děti: jde o dva náramky a jednu základní jakoby hlídací stanici. Jeden náramek dostane dítě na ruku a nastavený náramek hlídá vzdálenost mezi druhým náramkem a stanicí. Takže vy nastavíte povolenou vzdálenost dítěte a jakmile ji překročí, spustí se alarm. Náramek má také funkci pro hlídání kontaktu s vodou. Nemusíte se tak obávat, že dítě spadne do vody, třeba na koupališti, když ještě neumí plavat. Tohle zařízení se hodí spíše na kratší vzdálenosti, dětská hřiště, hrací centra a podobně.