Život je v nich příjemný

Chcete ušetřit za bydlení? V tom případě zapomeňte na koupi klasického bytu, notabene ještě rodinného stavení. Na trhu existují i jiné levnější možnosti.

Život je v nich příjemný

Pořídit si b současné situaci vlastní bydlení je velice komplikované. Buďto si pořídíte nějakou maličkou garsonku někde ve vyloučené lokalitě, nebo prostě nebudete mít šanci si na bydlení našetřit. Často budete mít problémy i se získáním hypotéky. Parametry pro její získání je totiž každým rokem daleko složitější, nemluvě o nevýhodnosti pro klienta. Obytné nemovitosti jsou dnes totiž opravdu velice drahé, a to není dobrá zpráva pro nikoho, natož pak pro lidi s průměrným příjmem, kteří nemají našetřeno.

Domek u vody

Pro většinu lidí, kteří nemají na vlastní bydlení, je tak jediným myslitelným řešením žití v podnájmu. Ani to není vyloženě špatná volba, ale za své peníze asi chcete něco svého. A to stále můžete získat, ovšem nesmíte myslet konzervativně. Existuje i docela levné bydlení, které je překvapivě i vcelku kvalitní, ale je postiženo mnoha předsudky. Řeč je o mobilheimu, kvalitnímu bydlení, co se dá pořídit skutečně levně.

Už z dálky je vidět, že mobilní domy nejsou příliš velké a při bližším pohledu se to opravdu nezmění. Nejedná se pro obydlí pro velké rodiny, ale ideálně pro páry, případně pro páry s jedním dítětem. A to je řeč o těch největších modelech. Ano, velikost obytné plochy je v tomto případě největším problémem. Vše ostatní je na tom ale už daleko lépe. Třeba vnitřní vybavení. Když si pořídíte byt, tak víceméně nedostanete do základu nic, vše si musíte koupit nebo nějak sehnat. V případě koupě mobilního domu ale získáte prakticky vše potřebné k pohodlnému životu v 21. století. Sice si za to zaplatíte, ale je to mnohem lepší, než muset vše složitě a často i draze shánět. Prostě jen zaplatíte a bydlíte. Bez zbytečných nepříjemností.

Dřevběný domek

Mobilní domy vás potěší i z podnikatelského pohledu. Díky ceně a možnosti rychlého přesunu se nejvíce využívají jako malé prodejny s občerstvením či suvenýry. Ovšem je možné si v takovémto obydlí zřídit i menší kancelář, případně provozovat holičství.